GABINET


Anna Malec

Z wykształcenia, pasji i misji pedagog, psychoprofilaktyk, psychoterapeutka. Doświadczenie zawodowe buduje od przeszło 20 lat. Założyła takie marki, jak: Fundacja Rozwiń Skrzydła, Pracownia Dobrej Relacji oraz EDUTIM. Pracuje jako terapeuta osób, par i rodzin, mentor projektów rozwojowych, wychowawca w grupach dziecięcych i młodzieżowych. Prowadzi szkolenia, wykłady, konsultacje, superwizje psychopedagogiczne dla rodziców, zespołów w placówkach edukacyjnych i opiekuńczo-wychowawczych. Zamiast szufladek i schematów wybiera metody autorskie, lubi poruszać się w przeróżnych „pomiędzy”. Wierzy, że człowiek ma w sobie dobro, piękno i prawdę, zaś ich wydobywanie możliwe jest w relacji. Kryzys stanowi szansę na rozwój, prowadzi do dojrzałości lub straty. Droga do poznania sensu wiedzie przez wybory wolności. Porządkowanie swojego wnętrza to porządkowanie życia. Pracuje holistycznie. Korzysta z teorii ekonomicznych, zarządzania procesem, dorobku szkół terapeutycznych (najwięcej bierze z rozumienia człowieka w koncepcji systemowej, humanistycznej, psychodynamicznej, ewolucyjnej, poznawczo-behawioralnej), coachingu, filozofii i etyki. Nieustannie się uczy, by lepiej rozumieć siebie oraz świat. Serce i rozum porządkuje w lesie i/lub spacerując z psem nocą późną. Kocha swoją pracę. Wierzy w Boga. Żona i mama.

kontakt: a.malec@pracowniadobrejrelacji.pl

cena spotkania gabinetowego: od 200 zł/godz. 


Aneta Woszczyk

Psycholog, terapeuta dzieci i młodzieży, wychowawca, nauczyciel EDUTIM. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w programach rozwojowych Fundacji Rozwiń Skrzydła. Od roku pracuje w Gabinecie Dobrej Relacji, gdzie spotyka się z młodzieżą oraz młodymi dorosłymi, by towarzyszyć w ważnej drodze przechodzenia z dzieciństwa do dorosłości oraz w procesie budowania dojrzałej tożsamości. Od trzech lat z uważnością buduje swój warsztat pracy pod mentoringiem Anny Malec. 

cena spotkania gabinetowego: od 150 zł/godz.


Sekretariat

Pierwszy kontakt z Klientem to wstęp do dobrej relacji. Stąd też za biurkiem spotkasz, w słuchawce telefonu usłyszysz, w mailu przeczytasz najpewniej Anetę lub Kamila (a gościnnie Beatę lub Łukasza). Ci ludzie to kompetentny sztab pierwszej pomocy w sprawach nagłych i nie cierpiących zwłoki (jak umówienie/przeniesienie spotkania, wytłumaczenie zasad i skomplikowanego cennika). Zapraszamy 😊


Kontakt

☎️ 888 226 707
📧 kontakt@pracowniadobrejrelacji.pl